آلمان اخیراً اعلام کرده که از سال 2030 استفاده از هرگونه خودروی دیزلی ممنوع خواهد بود ولی دادگاه عالی این کشور، به شهرها این حق را داده تا برای افزایش کیفیت هوا و کاهش آلودگی، این ممنوعیت را زودتر اعمال کنند که در صورت رخ دادن چنین اتفاقی، حدود 12 میلیون خودرو از تردد منع خواهند شد.

خودرو دیزلی خودرو برقی فناوری تکنولوژی

 

افرادی مانند جرگن رچ، که عضوی از گروه دوستداران محیط زیست آلمان می باشد، روز تصویب این قانون را، روزی ماندگار در تاریخ آلمان توصیف کرده است. کارشناسان بر این باورند که مقادیر زیاد نیتروژن اکسید، باعث مرگ سالانه 6000 تا 13000 نفر در آلمان می شود. البته این قانون مورد استقبال همگان قرار نگرفته زیرا بسیاری از افراد معتقدند اجرای آن، بر بازار خودرو آلمان (بزرگترین بازار خودروی اروپا) تأثیر منفی خواهد گذاشت هرچند دولت این کشور اعلام کرده تغییرات به مرور زمان انجام می شوند. به علاوه، آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان می گوید:(( این قانون برای تمام افراد و همه شهرها نیست بلکه برای قشر خاصی تصویب شده است)).  هنوز در مورد جزئیات این قانون خبری اعلام نشده و باید تا روز تصویب رسمی آن صبر کرد ولی با توجه به عزم آلمان برای اجرای چنین قوانینی، در صورت موفقیت آن، باید منتظر تصمیم های مشابه کشورهای دیگر باشیم.
پنجره ای به جهان فناوری اطلاعات آلمان ,تصویب ,اعلام ,کرده ,اعلام کرده منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان مرداد موزیک | دانلود آهنگ جدید پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان فرافایل22 عرقیات 123 go 2 Research مرجع کنکور ایران درج آگهی رایگان درس ازاد فرهنگ بومی 2 پایه پنجم ابتدایی دانلود درمان هوسی درگذشته‌ کد اهنگ پیشواز همراه اول مرتضی جعفرزاده داداشیgo لیست رشته های ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سما لنگرود داستان با سبزه آهنگ آمدم به دنبال چشمت شهر به شهر شدم روانه آهنگ با جداییات کرده بودم عادت#spf=1570007575110 علامه حلی چه ویژگی هایی داشت که توانست به دیدارامام زمان موفق شد پنج ایده نواورانه دررشته حسابداری که تجاری سازی شده است انشا صفحه ۶۶هشتم حکایت نویسی