ممنوعیت استفاده از خودروهای دیزلی در آلمان از سال 2030

آلمان اخیراً اعلام کرده که از سال 2030 استفاده از هرگونه خودروی دیزلی ممنوع خواهد بود ولی دادگاه عالی این کشور، به شهرها این حق را داده تا برای افزایش کیفیت هوا و کاهش آلودگی، این ممنوعیت را زودتر اعمال کنند که در صورت رخ دادن چنین اتفاقی، حدود 12 میلیون خودرو از تردد منع خواهند شد.

خودرو دیزلی خودرو برقی فناوری تکنولوژی

 

افرادی مانند جرگن رچ، که عضوی از گروه دوستداران محیط زیست آلمان می باشد، روز تصویب این قانون را، روزی ماندگار در تاریخ آلمان توصیف کرده است. کارشناسان بر این باورند که مقادیر زیاد نیتروژن اکسید، باعث مرگ سالانه 6000 تا 13000 نفر در آلمان می شود. البته این قانون مورد استقبال همگان قرار نگرفته زیرا بسیاری از افراد معتقدند اجرای آن، بر بازار خودرو آلمان (بزرگترین بازار خودروی اروپا) تأثیر منفی خواهد گذاشت هرچند دولت این کشور اعلام کرده تغییرات به مرور زمان انجام می شوند. به علاوه، آنگلا مرکل، صدر اعظم آلمان می گوید:(( این قانون برای تمام افراد و همه شهرها نیست بلکه برای قشر خاصی تصویب شده است)).  هنوز در مورد جزئیات این قانون خبری اعلام نشده و باید تا روز تصویب رسمی آن صبر کرد ولی با توجه به عزم آلمان برای اجرای چنین قوانینی، در صورت موفقیت آن، باید منتظر تصمیم های مشابه کشورهای دیگر باشیم.
پنجره ای به جهان فناوری اطلاعات آلمان ,تصویب ,اعلام ,کرده ,اعلام کرده منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

قفل دیجیتال Yale موسسه آموزشی پویایی فاز فول | مرجع جزوات کنکوری دانلود آهنگ جدید نودیجه آنلاین مطب دندانپزشک اریا فاوا در برق پادشاه پسورد گروه تحقیقاتی اکسیر تکست ناب آهای خانوم با شماهستم بهمراه نمونه سوال ریاضی ترم اول یازدهم انسانی قیمت محلول ابکاری مطلب درباره چگونگی تاسیر افزایش کربن دی اکسید بر دمای کرهی زمین دانلود دوجنسه GD جواب سوالات جویا مجد هفتم کشورم ستاره بارو تشخیص باکره بودن دختر از روی ظاهر نسخه های نشده تلگرام ي اين دنياي بيرحم عشقمو ازم گرفتن