راهنمایی درباره انتخاب رشته آی تی، وضعیت شغلی استخدام در بازار کار

آی تی و زیرشاخه های رشته فناوری اطلاعات را اگر در یک کلمه خلاصه کنیم می شود شبکه کامپیوتر. رشته IT از سال ۸۵ وارد کنکور سراسری شد و حدود 11 سال از عمر شاخه آی تی در ایران می گذرد و برخی معتقدند که منتهای مسیر در این زمینه، برقراری ارتباط بین کامپیوتر و نودهای مختلف مثل سویچ، روتر، سرور . و تامین امنیت این تجهیزات است. تکنولوژی اطلاعات یعنی تبادل اطلاعات که آن هم در علم شبکه خلاصه می شود، حالا خواه شبکه کامپیوتری باشد، خواه شبکه موبایل یا شبکه ماهواره ای و .

پرسش و پاسخ کارشناسان فناوری اطلاعات و مهندسان آی تی برای راهنمایی درباره انتخاب رشته دانشگاهی شاخه IT و کامپیوتر، نرم افزار و سخت افزار و وضعیت شغلی این تخصص، همچنین آشنایی با میزان درآمد در بازار کار و استخدام پس از فارغ التحصیلی در ایران و خارج از کشور و معرفی رشته های مختلف آن

درباره وضعیت بازار کار رشته فناوری اطلاعات

توصیه میکنم در مورد هر کدام از انتخاب ‌هایتان، درس‌ های مربوطه و آینده‌ شغلی رشته انتخابی تان را به دقت مطالعه و تحقیق کنید ولی در نهایت علاقه‌ست که به نظرم خیلی تعیین کننده ا‌ست. در هر صورت، دنبال هر کدام از شاخه های IT که رفتید، به عنوان کسی که فارغ التحصیل کامپیوتر است و میبینم چقدر بازار کار رشته های فناوری اطلاعات رقابتی است، بهتون توصیه شدید میکنم که بهترین تلاش تان را داشته باشید که خوب یاد بگیرید، تجربه کنید و به آنچه که در محیط آکادمیک بهتون یاد میدهند بسنده نکنید. فراگیری زبان انگلیسی به عنوان پیش نیاز مهم رشته آی تی و نرم افزار و سخت افزار کامپیوتر هم یادتان نرود، دانش انگلیسی خیلی جاها به کارتان می آید. ‌از همین الان به فکرش باشید.

پنجره ای به جهان فناوری اطلاعات رشته ,اطلاعات ,فناوری ,شبکه ,بازار ,افزار ,فناوری اطلاعات ,انتخاب رشته ,وضعیت شغلی ,درباره انتخاب ,راهنمایی درباره ,راهنمایی درباره انتخاب ,رشت منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

آسیاروید | asiaroid تکنولوژی برتر آموزشی اخبار سایت بلگ بیست پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان بوئینگ دانلود آهنگ جدید امین حبیبی ایران فیلم شیعه امام علی (ع) نهج البلاغه جواب سوالات درسهايى از قرآن 96.11.12 دانلود فیلم короткое слово нет جوابجمعآوریاطلاعاتعلومچهارمدبستان زندگی علامه حلی ویژگی دیدارامام زمان ریشه ضرب المثل هر که در پی کلاغ رود در خرابه منزل کند آقای خزابلی شماره خونه 2421152 هستش شماره خودم هم 091411076 93 ممنون میشم ازتون اینترنت هم قطع شده انشالله براتون جبران میکنم. جواب تفاوت ۲ شکل نگارش هفتم اصول آموزش پرورش از نظر کرشن اشتاینر تصویرنویسی صفحه 55 پایه هفتم