اگرچه سال 2017 همچون یکی دو سال اخیر، سال بزرگ و تاثیرگذاری برای صنعت گوشی‌های هوشمند نبود اما بازهم می‌توان در لا‌به‌لای تغییرات رخ داده در این محصولات، چند نوآوری و پیشرفت مهم را هم معرفی کرد. در این مطلب قصد داریم به معرفی سه نوآوری مهم و بزرگ رخ داده در سال 2017 در گوشی‌های هوشمند بپردازیم.

به نظر می‌رسد پس از رشد سریع و قابل توجه گوشی‌های هوشمند در طی سال‌های اخیر، این صنعت در سال جاری میلادی شاهد یک استراحت معنادار بوده و برخلاف سال‌های گذشته ویژگی‌های جدید زیادی در این رده از محصولات در دسترس کاربران قرار نگرفته است. علاوه بر این شاهد بودیم که بسیاری از کمپانی‌ها، تنها در دستاوردهای گذشته خود تغییرات جزیی را ایجاد کرده و آن‌ها را به شکل دیگری در محصولات خود جای داده‌اند.

با این وجود بازهم صنعت پرسود و پردرآمد گوشی‌های هوشمند در سال 2017 با چند نوآوری و رشد اساسی همراه بود که تجربه جدیدی از استفاده از این محصولات را برای کاربران به ارمغان آوردند. از میان این تغییرات رخ داده شاید بتوان ویژگی‌هایی نظیر صفحات نمایش بدون حاشیه و با نسبت تصویر 18:9، پنل‌های نمایش با نرخ به‌روز رسانی 120 هرتز و معرفی سیم‌کارت‌های یکپارچه eSIM را از دیگر موارد، مهم‌تر دانست. در ادامه مطلب به صورت مفصل به بررسی این تغییرات خواهیم پرداخت.


پنجره ای به جهان فناوری اطلاعات هوشمند ,گوشی‌های ,معرفی ,نوآوری ,تغییرات ,محصولات ,گوشی‌های هوشمند منبع

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمونه سوالات آزمون اصلح مهارت آموزان ماده ۲۸ رپ یار Web Design Studio Pro www.90parvaz.com کوهچنار من روزگار | پورتال جامع مجازی ایرانی ایرانیان خاله شیرین نوجوان پس از بارانgogo ياردبستاني من ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد هادی شهر 98 99 کویر را پوشانده است؟gogogogogogo کانالموبونوگرام هایده بدبختی ما گناه بیگانه نبود بودجه بندی کنکور ریاضی 99 اهنگ اگر مسیحی عیسی قسم تورج مرادیgo مطلب درباره فرهنگ بومی مخفی stats bar android 8 chejoori